Zostaw numer oddzwonimy!

K-ANTY

KOKTAJL ANTYALERGICZNY

Nowy

Zobacz ceny?

Zgodnie z polityką firmy Herbalife, publiczne prezentowanie cen produktów Herbalife jest niedozwolone. Ceny będą dostępne po dokonaniu rejestracji, zalogowaniu lub po kontakcie na czacie (u dołu strony). Możesz też zasięgnąć porady, zarejestrować się lub dokonać zakupów telefonicznie.

+48 534 555 456 lub 5345 5KILO

DIETA HERBALIFE

Dieta zasłynęła jako jedna z najczęstszych metod odchudzania się gwiazd. Celebryci na całym świecie zachwalają skuteczność koktajli odchudzających i coraz więcej osób dołącza do grona ich wielbicieli.

Podstawą diety Herbalife jest Koktajl Odżywczy

Jest to posiłek w szklance, który zastępuje śniadanie lub także dodatkowo kolację przy odchudzaniu. Takiego koktajlu nie sporządzi się samemu, gdyż jest to doskonale zbilansowana mieszanina składników odżywczych w proszku do samodzielnego przygotowania. Pyszny, zdrowy posiłek składający się z witaminy z grupy B: ryboflawinę, witaminę B6 i B12, które przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Witaminę E oraz selen i cynk, które pomagają w ochronie komórek przed działaniem stresu oksydacyjnego. Skuteczność koktajlu odżywczego wynika nie tylko z niskiej kaloryczności, ale również niskiej zawartości tłuszczu. Dzięki koktajlom Formuły 1 BG nie trzeba skrupulatnie liczyć kalorii. Porcja produktu zmieszana z 250 ml półtłustego mleka lub mleka sojowego dostarcza: 217 kcal (półtłuste mleko krowie) lub 228 kcal (mleko sojowe)

 gluten.jpg  KOKTAJL BG

Antyalergiczna Formuła 1 to posiłek stworzony specjalnie z myślą o alergikach, którzy z racji swojego uczulenia mają szczególnie utrudniony dostęp do smacznych i zdrowych produktów bogatych w wartościowe składniki odżywcze.

Koktajl odżywczy Formula 1 BG, daje możliwość przyrządzenia koktajlu bez soi, laktozy bądź glutenu. Każdy koktajl zawiera, białko roślinne zwane Pisane, pochodzące z grochu. Pozyskuje się je z żółtego grochu bez użycia chemicznych substancji. Bezglutenowy, odżywczy koktajl Herbalife może być bezpiecznie spożywany przez wszystkie osoby uczulone na gluten, a w zależności od sposobu przygotowania, również osoby nietolerujące laktozy bądź soi. Aby uzyskać koktajl bez laktozy i glutenu należy przygotować posiłek na bazie mleka sojowego, natomiast, aby uzyskać koktajl bez soi i glutenu – na bazie odtłuszczonego mleka krowiego (1,5%). Niezależnie jednak od tego, czy przygotowany na bazie mleka sojowego, czy odtłuszczonego mleka krowiego, bezglutenowy koktajl Herbalife zapewnia ,te same korzyści, co tradycyjna Formuła 1. W ten sam sposób gwarantuje optymalne odżywienie organizmu, długotrwałe uczucie sytości i wysoki poziom energii, a także pomaga efektywnie kontrolować wagę.

Koktajl stworzony dla alergików

 • Białko roślinne pozyskiwane z żółtego grochu 
 • Kalorie pod kontrolą 217-228 kcal
 • Zawiera najważniejsze składniki mineralne
 • Witaminy z grupy B: ryboflawinę, witaminę B6 i B12, które przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego
 • Witaminę E oraz selen i cynk, które pomagają w ochronie komórek przed działaniem stresu oksydacyjnego.
 • Zdrowa alternatywa dla wysokokalorycznego śniadania, lunchu lub obiadu
 • Szybka i bezpieczna kontrola swojej wagi
 • Białko, które przyczynia się do zachowania masy mięśniowej

Dla kontroli masy ciała:

Zastąpienie dwóch posiłków dziennie w diecie niskokalorycznej zamiennikami posiłku pomaga w utracie wagi. Zastąp dwa posiłki dziennie smacznym koktajlem i zjedz jeden pożywny posiłek.

Dla zdrowego odżywiania i zachowania wagi:

Zastąpienie jednego posiłku dziennie w diecie niskokalorycznej zamiennikiem posiłku pomaga w utrzymaniu masy ciała po utracie wagi. Zastąp jeden posiłek dziennie smacznym koktajlem i zjedz dwa pożywne posiłki.

Opakowanie 550g / 21 porcji / SMAK WANILIA - zastąp jeden lub dwa posiłki dziennie koktajlem Formuła 1. 


Jeśli chcesz zjeść koktajl bez soi i glutenu

 • Zmiksuj 2 łyżki stołowe proszku (26 g) z 250 ml półtłustego mleka krowiego (1,5 % tłuszczu).

Jeśli chcesz zjeść koktajl bez laktozy i glutenu

 • Zmiksuj 2 łyżki stołowe proszku (26 g) z 250 ml mleka sojowego

PRZEPISY NA SMACZNE KOKTAJLE

                                                                                                                     

Raty mBank. Oblicz!Raty Alior. Oblicz!

Raty mBank lub Alior, kliknij powyżej i oblicz!

Waga 550g
Wartość kaloryczna 217-228 kcal
Porcji na miesiąc 21
Dzienna porcja 1 - 2

Opinie

Oceń 
2015-11-29
Ocena koktajlu

Wyśmienity koktajl dla alergików. Nie odchudzam się. Stosuje go jako zdrowe śniadanie. Mnie bardzo pomaga w odbudowie mojego organizmu.

 • 3 z 4 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

KOKTAJL ANTYALERGICZNY

KOKTAJL ANTYALERGICZNY

Antyalergiczna Formuła 1 to posiłek stworzony specjalnie z myślą o alergikach, którzy z racji swojego uczulenia mają szczególnie utrudniony dostęp do smacznych i zdrowych produktów bogatych w wartościowe składniki odżywcze. Koktajl odżywczy Formula 1 BG, ale daje możliwość przyrządzenia koktajlu bez soi, laktozy bądź glutenu. 

Produkty powiązane