5451

ZESTAW PARTNERA HERBALIFE

Nowy

200,00 zł

Chcę zostać Partnerem Herbalife ... 

Nie ważne czy chcesz zostać Partnerem Herbalife, aby kupować produkty po cenach hurtowych dla własnych potrzeb i rodziny czy budować biznes Herbalife. Z ogromną przyjemnością powitamy Cię w gronie Herbalife.

                                                                                                                                                          

Gwarancje Złotych Standardów

 1. Nie są wymagane minimalne zakupy, a Zestaw Partnerski Herbalife nie jest drogi
 2. Nie ma konieczności zakupu żadnych narzędzi biznesowych czy sprzedażowych by zacząć lub odnieść sukces w Herbalife. Gwarancja zwrotu pieniędzy. Jeżeli z jakiegokolwiek powodu anulujesz swoją Umowę Partnerską w ciągu 90 dni, zwrócimy Ci pełen koszt Pakietu Partnerskiego Herbalife. 
 3. Gwarantujemy 100% zwrotu kosztu produktów dla wszystkich niesprzedanych produktów zakupionych w ciągu 12 miesięcy poprzedzających anulowanie Umowy Partnerskiej z dowolnego powodu. Brak ukrytych informacji o możliwościach biznesowych. Nasi potencjalni Partnerzy otrzymują na czas jasne i dokładne informacje dotyczące możliwych dochodów

Myślisz o Zdrowym Odżywianiu siebie i swojej rodziny, potrzebujesz trochę ekstra gotówki na bieżące wydatki, planujesz swoją przyszłość, możesz zacząć zmieniać swój styl życia jako Partner Herbalife. Niezależnie od Twojego dotychczasowego doświadczenia czy wiedzy otrzymasz dopasowane do Ciebie wsparcie.

                                                                                                                                                            

Nasze wsparcie to przede wszystkim :

 • Przychody uzależnione od własnego zaangażowania
  Bardzo niska inwestycji na starcie w Twój własny biznes daje Ci dostęp do planu marketingowego Herbalife, który w dniu dzisiejszym jest jednym z najbardziej hojnych systemów wynagaradzania dla sprzedaży bezpośredniej.

 • Skuteczny Trening
  Począwszy od firmowych/ korporacyjnych imprez, a skończywszy na narzędziach do pracy on-line, dystrybutorzy Herbalife osiągają sukcesy dzięki wielu dostępnym treningom, szkoleniom i narzędziom sprzedażowym.

 • Najlepsze Produkty
  Pośród najlepszych na świecie są produkty Herbalife, oparte na wiedzy naukowej, do kontroli wagi, odżywiania ukierunkowanego i pielęgnacji ciała.

 • Udokumentowane Historie Sukcesu
  Herbalife zanotowało bardzo wiele historii sukcesu podczas jej istnienia na rynku już 25 lat i angażując ponad 1 milion ludzi.


Czy jesteś domatorem, pracownikiem etatowym czy też przedsiębiorcą dajemy Ci narzędzia do rozpoczęcia własnego biznesu z Herbalife i kontynuowania go tak długo jak zechcesz.

 • Przy współpracy z Herbalife możesz: kupować produkty Herbalife z zniżka od 25% do 50%
 • Herbalife wraz z Twoim indywidualnym rozwojem, ma przygotowane atrakcyjne rabaty na zakup produktów. Na początek 25%. Tylko od Ciebie zależy jak rozwinie się Twoja Kariera Zawodowa. Dziś Twój  poziom to Dystrybutor, za chwilę Starszy Konsultant, wkrótce zostaniesz Supervisorem. Za chwilę Ty, będziesz rozwijał swoją sieć dystrybucji. 
 • Możesz brać udział w organizowanych przez Herbalife wakacjach, szkoleniach, wycieczkach i spotkaniach

Otrzymujesz wsparcie w postaci profesjonalnych literaturowych narzędzi, ulotek. Jeśli zechcesz, nawet spotkań informacyjno-szkoleniowych na poziomie regionalnym, krajowym oraz światowym. Szkolenia on-line i profesjonalne telekonferencje są organizowane przez Firmę Herbalife . 

 • Nasze sprawdzone i skuteczne szkolenia zawierają m.in.:

  • Success Training Seminars (STS)
   Możesz przyjść na takie spotkanie w regionie w którym mieszkasz (link: sprawdź terminy i miejsca). Możesz dowiedzieć się i nauczyć jak odnieść sukces ucząc się od ekspertów. Tu dowiesz się wszystkiego począwszy od szkoleń sprzedażowych jak i produktowych, aż do efektywnej rekrutacji.
  • Herbalife Opportunity Meetings (HOM)
   Zaczynając biznes z Herbalife możesz skorzystać z podstawowych spotkań informacyjno-szkoleniowych. Są one prowadzone i organizowane przez Dystrybutorów, którzy mają już na swym koncie wiele sukcesów. Są to spotkania, które dają Ci możliwość zdobycia wstępnych informacji i podjęcia szybkiej decyzji o starcie w tym biznesie.

  Dodatkowo możesz zawsze skorzystać ze wsparcia jakie uzyskasz dzięki:

  • HBN – Herbalife Broadcast Network – własna telewizja Herbalife
  • Najnowocześniejszemu wsparciu przez Internet dostępnemu przez 24h na dobę
  • Corocznym międzynarodowym imprezom "Extravaganza"
  • Radom wprost od Rady Naukowej Herbalife
  • Skutecznym literaturowym narzędziom promocji i sprzedaży, które ułatwią Ci sukces
  • Seminariom Wellness

Co należy zrobić, aby zostać Partnerem Herbalife ?

Należy zacząć od zakupu Partnerskiego Zestawu Startowego (IBP) i podpisać licencję z firmą Herbalife                                                                                                                                                                      

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

 • Czytelny podręcznik, dzięki któremu poznasz zastosowanie każdego produktu i dowiesz się jak organizować, planować swój biznes
 • Koktajl odżywczy Formuła 1 smak waniliowy

 • Literatura szkoleniowa + DVD

 • Szkoleniowe katalogi karieryTorba + znaczek Herbalife

Uwaga !

Podpisanie umowy nie zobowiązuje Ciebie do rejestracji działalności gospodarczej w przypadku kiedy (będziesz dokonywać zakupów na potrzeby własne lub swoich najbliższych). Nie obowiązuję Cię także przymus do robienia obowiązkowych zamówień w ciągu trwania umowy. Kupujesz produkty kiedy są Ci potrzebne, za kwotę którą dysponujesz i w dobrowolnie dogodnym dla Ciebie czasie. Umowa - jest na roku z możliwością przedłużenia. 

Partner otrzymuję po podpisaniu licencji swój specjalny numer identyfikacyjny, dzięki któremu ma założone swoje własne konto w internetowej bazie siedziby firmy Herbalife, gdzie będzie składał zamówienia online( podobnie jak w sklepie internetowym) Takie konto jest oknem dla Twojego osobistego rozwoju (tam znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o produktach, szkoleniach, wycieczkach, spotkaniach, zamówieniach i zniżkach)

Zestaw Partnerski możesz zakupić bezpośrednio w naszym sklepie. Wtedy wszystkie formalności związane z licencja załatwiamy od ręki za Ciebie(rejestracja Partnera online - po uprzednim kontakcie meilowym w sprawie uzupełnienia Twoich danych osobistych)                                                                                                                                        

Zestaw Partnerski możesz także kupić w Centrali Herbalife w Warszawie, gdzie wypełnisz specjalny formularz przystąpienia do programu i zakupisz Zestawu Dystrybutora.

Wypełniając formularz należy podać ID oraz pierwsze 3 litery nazwiska Twojego przyszłego Sponsora, czyli Partnera wprowadzającego do firmy Herbalife.

 • Andrzej -ID Twojego przyszłego Sponsora 3314310255 -3 litery Jego nazwiska :  TOM

Po wypełnieniu wniosku, zostaniesz przekierowany do płatności. Z chwilą zakończenia procesu rejestracji, jesteś Licencjonowanym Partnerem Herbalife i możesz od razy składać zamówienia z 25% zniżką na wszystkie produkty Herbalife.

*kliknij poniżej w obrazek i zobacz wniosek rejestracyjny

                                                       

                                     Potrzebujesz naszej pomocy?

                                          Zadzwoń: 534-555-456

                                    Napisz: sklep@5kilomniej.pl

                         Zapytaj: konsultanta na czacie sklepu 

MIESZKASZ ZA GRANICĄ I CHCESZ KUPOWAĆ PRODUKTY W SWOIM KRAJU ZE ZNIŻKAMI ?

NIE MA PROBLEMU !

                              map_1.png

Zasady dystrybucji są w każdym kraju takie same, jak opisane wcześniej w Polsce. Pamiętaj, że składając aplikacje o dystrybucje w swoim kraju zostaniesz  poproszony pod koniec aplikacji o zakup zestawu dystrybutora (IBP) wraz z umową na rok. Zaraz po skończonej aplikacji zostajesz Dystrybutorem i możesz kupować produkty ze zniżkami na własne potrzeby. Tak jak w przypadku opisanym powyżej w Polsce musisz podać dane sponsora, który polecił Ci dystrybucje. Nie ma znaczenia w jakim kraju aplikujesz, ważne kto Cię poleca.

 • Andrzej  - ID Twojego przyszłego Sponsora 3314310255  3 litery nazwiska Twojego przyszłego Sponsora :  TOM

APLIKUJ TERAZ

 1. Wielka Brytania https://uk.onlinecontract.myherbalife.com/default.aspx
 2. Holandia https://nl.onlinecontract.myherbalife.com/Default.aspx
 3. Irlandia https://ie.onlinecontract.myherbalife.com/

Znajdź swój kraj- https://pl.myherbalife.com/ ( prawy górny róg strony- filtruj )

 

LUB

ZAREJESTRUJ SIĘ W NASZYM SKLEPIE BY ZOBACZYĆ CENY I KUP ZESTAW PARTNERSKI HERBALIFE

Opinie

Oceń 
2018-04-25
ok

Postanowiłam, że wejdę w ten biznes i nie żałuję. Jestem dystrybutorem już 4 miesiąc i wciąż się rozwijam. Dobre zarobki.

Oceń 
2016-02-18
Zachęcam :)

Aplikowałam na dystrybutora w Angli bo tu mieszkam. Nie było problemów z wypełnienie wniosku. Chcę tylko uprzedzic, że system online do rejestracji umowy prosi o dodanie skanu dowodu. Kto nie wie, jak go dodać poradzę: zdięcie dowodu zrobiłam komórka wgrałam go do kompa, zapisałam i dołączyłam w formie pliku pdf. Dziękuję w imieniu Polaków za możliwość kupowania supelementów Herbalife za granicą :) Pozdro

 • 2 z 2 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
2016-01-11
Jestem dystrybutorem i dobrze mi z tym :)

Strasznie się cieszę, że zostałam dystrybutorem. Myślałam, że muszę otworzyć działalność gospodarczą by kupować w hurtowni za te 25 % :) śmiać mi się teraz z tego chce :) Powiem krótko- umowa to zwykłe upoważnienie do zniżek w hurtowni nic nie zobowiązującego, za to mam produkty dużo taniej jako dystrybutor dla siebie i znajomych w pracy. Grosz wpadnie dodatkowy co miesiąc i co najważniejsze dbam o sylwetkę. Warto o szczegóły zapytać panią konsultantkę na czacie - wszystko wytłumaczy i doradzi :)

 • 4 z 4 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

ZESTAW PARTNERA HERBALIFE

ZESTAW PARTNERA HERBALIFE

Nie ważne czy chcesz zostać Partnerem Herbalife, aby kupować produkty po cenach hurtowych dla własnych potrzeb i rodziny czy budować biznes Herbalife. Z ogromną przyjemnością powitamy Cię w gronie Herbalife.