ZGODNIE Z POLITYKĄ FIRMY HERBALIFE, PUBLICZNE PREZENTOWANIE CEN PRODUKTÓW JEST NIEDOZWOLONE

                                                                                   

Rozwiązanie to wprowadzono ze ze względu na liczne nieprawidłowości w obrocie suplementami diety w Polsce, a także na świecie. W sprzedaży, szczególnie w serwisach aukcyjnych, znajduje się wiele produktów niewiadomego pochodzenia, często i podróbek.

W trosce o zapewnienie Państwu najwyższej jakości produktów Herbalife, każdy serwis Licencjonowanego Niezależnego Dystrybutora Herbalife, nie prezentuje publicznie cen detalicznych produktów Herbalife na swoich serwisach internetowych.

   CENY BĘDĄ DOSTĘPNE PO DOKONANIU

   REJESTRACJI W SKLEPIE

            

Ceny, możesz również poznać kontaktując się z naszym konsultantem na ,, czacie " naszego serwisu internetowego .

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych produktami do rozmowy z konsultantem Herbalife na czacie naszego sklepu. Konsultantka pomoże dobrać odpowiednie produkty do Państwa potrzeb, biorąc pod uwagę predyspozycje, styl życia i kondycję.

Wszystkie potrzebne kalkulatory dietetyczne obliczające Państwa parametry: BMI, WHR, zawartość tkanki tłuszczowej, zapotrzebowanie na kcal i inne, możecie znaleźć na naszej stronie : http://www.5kilomniej.pl/content/107-kalkulatory.

Wszystkie podstawowe wiadomości odnośnie diety Herbalife znajdziecie Państwo na naszej stronie sklepu : http://www.5kilomniej.pl/content/184-jak-stosowac-diete-herbalife

Kupując bezpośrednio u Niezależnego Dystrybutora Herbalife, macie Państwo pewność, że kupujecie produkt najwyższej jakości, otoczony gwarancją, fachowym doradztwem i wsparciem .

                                                                  


Proteinowy drink
Zestaw rodzinny
Zestaw podstawowy

Niezbędnik

Koszyk z zakupami