0104

CELL ACTIV- STABILIZACJA

Nowy

Zobacz ceny?

Zgodnie z polityką firmy Herbalife, publiczne prezentowanie cen produktów Herbalife jest niedozwolone. Ceny będą dostępne po dokonaniu rejestracji, zalogowaniu lub po kontakcie na czacie (u dołu strony). Możesz też zasięgnąć porady, zarejestrować się lub dokonać zakupów telefonicznie.

+48 534 555 456 lub 5345 5KILO

 CELL  ACTIVATOR

  • Odgrywa kluczową rolę w metabolizmie makroskładników (białko, tłuszcze, i węglowodany.)
  • Witaminy z grupy B (łącznie z B1, B2 i B6) wspomagają przetwarzanie spożytych pokarmów w energię
  • Składniki cynku odgrywają kluczową rolę w stabilizacji metabolizmu tłuszczy i węglowodanów
  • Zawiera ważny pierwiastek śladowy – miedzi, by wspierać wytwarzanie energii
  • Wspomaga chronić komórki organizmu przed stresem oksydacyjnym.

Opakowanie 90 tabletek -  jedna kapsułka trzy razy dziennie

Witaminy z grupy B odgrywają kluczową rolę w metabolizmie i produkcji energii poprzez udział w uwalnianiu energii z pokarmów, które spożywamy. Ponieważ witaminy B rozpuszczają się w wodzie, organizm ich nie magazynuje. Dlatego tak ważne jest dopilnowanie, by codziennie dostarczać organizmowi zalecaną ich ilość poprzez zwiększone spożycie pokarmów bogatych w witaminy B lub suplementów diety. Jest to szczególnie ważne, gdy jesteś w trakcie programu kontroli wagi lub prowadzisz aktywny, sportowy tryb życia.

CO TO JEST STRES OKSYDACYJNY ?

Pod tajemniczą nazwą kryje się zjawisko procesów utleniających zachodzących przy współudziale wolnych rodników. Równowaga środowiska wewnętrznego zostaje zaburzona. Zbyt duża liczba wolnych rodników prowadzi do powstania stresu oksydacyjnego. Zjawisko to ma niekorzystny wpływ na skórę- staje się ziemista, uwidaczniają się pierwsze oznaki starzenia i zmęczenie.

CO TO SĄ WOLNE RODNIKI ?

Jednym z największych wrogów młodej, jędrnej i napiętej skóry są wolne rodniki, które powstają w procesie zużywania tlenu przez organizm. Te nieprzyjazne cząsteczki „kradną”elektrony od zdrowych komórek, powodując ich uszkodzenie. Niestety wolne rodniki powstają w naszym organizmie bez przerwy. To, czy wyrządzą krzywdę, zależy od ilości przeciwutleniaczy. Jeśli jest ich za mało, mówimy o stresie oksydacyjnym, który może być przyczyną wielu kłopotów zdrowotnych.

                                                                                                                     

Raty mBank. Oblicz!Raty Alior. Oblicz!

Raty mBank lub Alior, kliknij powyżej i oblicz!

Waga 48,1g
Porcji na miesiąc 30
Ilość tabletek w opakowaniu 90
Dzienna porcja 3

Opinie

Oceń 
2015-11-30
Polecam

Jedyny suplement, który pomógł mi utrzymać wagę po odchudzaniu .Godny polecenia

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

 CELL ACTIV- STABILIZACJA

CELL ACTIV- STABILIZACJA

Suplement polecany przy kontroli lub stabilizacji wagi. Odgrywa kluczową rolę w metabolizmie i produkcji energii poprzez udział w uwalnianiu energii z pokarmów, które spożywamy. Jest to szczególnie ważne, gdy jesteś w trakcie odchudzania, utrzymania wagi lub prowadzimy aktywny, sportowy tryb życia.

Produkty powiązane