Pr/tbs

KOKTAJL PROTEINOWY - Tri Blend Select

Nowy

250,00 zł

POMOGĘ CI OSIĄGNĄĆ TWOJE CELE

Nasi Klienci mają większe szanse na osiągnięcie swoich celów dzięki odpowiednim produktom, relacji z Niezależnym Dystrybutorem Herbalife i przynależności do społeczności. Jeśli chcesz otrzymać bezpłatne, spersonalizowane wsparcie w realizacji swoich celów, skontaktuj się ze mną. Moje dane kontaktowe znajdziesz powyżej.

KOKTAJL PROTEINOWY

Tri Blend Select to wysokoproteinowy koktajl o niskiej zawartości cukrów, ze składnikami pochodzącymi z naturalnych i ekologicznych źródeł. 


W przeciwieństwie do innych koktajli na bazie składników roślinnych Tri Blend Select zapewnia optymalne odżywienie. Białka roślinne czasami tego nie zapewniają, ponieważ brakuje im niektórych aminokwasów egzogennych. Jednak Tri Blend Select zawiera kompozycję grochu, komosy ryżowej i siemienia lnianego, by wraz z innymi składnikami pomóc dostarczyć w 100% kompletne białko pochodzenia roślinnego, stanowiąc jednocześnie imponująco bogate źródło błonnika, przy niskiej zawartości cukrów.


Ale niska zawartość cukrów nie oznacza kiepskiego smaku. Tak naprawdę, nadanie Tri Blend Select wspaniałego smaku przy zachowaniu jego naturalności stało się naszą obsesją. Tri Blend Select to kwintesencja naturalnego odżywiania.

KOKTAJL PROTEINOWY

  • Składniki ze źródeł naturalnych.

  • Tylko 151 kcal w porcji.

  • Każda porcja dostarcza 20 g białka pomagającego w utrzymaniu masy mięśniowej.

  • 6 g błonnika pokarmowego w porcji.Witamina C i 7 składników mineralnych z naturalnych źródeł.

  • Kompozycja składników odpowiednich dla wegan. Bez sztucznych barwników. Aromaty naturalne.

  • Nie zawiera soi, glutenu ani nabiału.

Opakowanie: 600g, Smak: kawowo-karmelowy, porcji  15

Wymieszaj 3 miarki proszku (40 g) z 250 ml wody, napoju roślinnego lub soku owocowego*. Dostosuj ilość płynu w zależności od tego, jaką konsystencję koktajlu chcesz uzyskać

Waga 600 G
Wartość kaloryczna 151
Porcji na miesiąc 15

Opinie

Napisz opinię

KOKTAJL PROTEINOWY  - Tri Blend Select

KOKTAJL PROTEINOWY - Tri Blend Select

Tri Blend Select to wysokoproteinowy koktajl o niskiej zawartości cukrów, ze składnikami pochodzącymi z naturalnych i ekologicznych źródeł. Tri Blend Select zawiera kompozycję grochu, komosy ryżowej i siemienia lnianego

Produkty powiązane

13 innych produktów w tej samej kategorii: