zw 2.jpg

 5kilomniej.pl odpowiada za wady produktu na podstawie obowiązujących przepisów prawa

W przypadku sprzedaży niebędącej sprzedażą konsumencką, wyłącza się przepisy o rękojmi  zawarte w Kodeksie Cywilnym.

Jeżeli otrzymany towar jest wadliwy, masz prawo do skorzystania z uprawnień określonych w gwarancji produktu.

Możesz również złożyć reklamację w sklepie z tytułu rękojmi. 

 "Reklamacja" wraz z oryginałem otrzymanego dowodu zakupu oraz opisem reklamacji (wzór do pobrania ze strony REGULAMINU - WZÓR ).

Sklep, najpóźniej w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki z reklamowanym towarem, ustosunkuje się do złożonej reklamacji i poinformuje Klienta o dalszym postępowaniu.

W przypadku uznania reklamacji, Sklep zobowiązany jest do wydania towaru bez wad.

Na zasadach określonych w Kodeksie Cywilnym, możesz wybrać między naprawą towaru, wymianą towaru na wolny od wad, obniżeniem ceny towaru lub odstąpieniem od umowy sprzedaży.

Masz również prawo zwrotu produktów bez podania przyczyny do 30 dni od zamówienia.

                                                                      

Obawiasz się, że to nie działa? Jesteśmy tak pewni produktów Herbalife, że dajemy każdemu klientowi 30 dniową gwarancję satysfakcji.

 

Jeżeli w ciągu 30 dni od daty zakupu będziesz niezadowolona / niezadowolony z ich stosowania, nie osiągniesz upragnionych efektów, otrzymasz zwrot pieniędzy za zakupione produkty.

Prosimy o zachowanie dowodu zakupu (paragonu )który jest podstawę do zgłaszania reklamacji z tytułu "30-dniowej Gwarancji Herbalife" dla identyfikacji transakcji z Dystrybutorem Herbalife. Ponadto Klient do przesyłki zwrotnej, musi dołączyć wydrukowany i wypełniony formularze stanowiące załącznik o Odstąpieniu od umowy oraz formularz zamówienia detalicznego do pobrania tutaj : ( Formularz 30 dniowe gwarancji zwrotu towaru WZÓR oraz Formularz zamówienia detalicznego WZÓR ). Szczegółowe informacje na temat reklamacji oraz odstąpienia od umowy znajdują się w zakładce Regulaminu


Koszyk z zakupami
Proteinowy drink

Najczęściej kupowane

Producenci

Niezbędnik

Dostawcy

  • Herbalife