HL0267

BETA HEART ® CHOLESTEROL

Nowy

144,00 zł

POMOGĘ CI OSIĄGNĄĆ TWOJE CELE

Nasi Klienci mają większe szanse na osiągnięcie swoich celów dzięki odpowiednim produktom, relacji z Niezależnym Dystrybutorem Herbalife i przynależności do społeczności. Jeśli chcesz otrzymać bezpłatne, spersonalizowane wsparcie w realizacji swoich celów, skontaktuj się ze mną. Moje dane kontaktowe znajdziesz powyżej.

BETA HEART - CHOLESTEROL

  • obniża poziom cholesterolu we krwi

Cholesterol to związek chemiczny niezbędny do funkcjonowania organizmu. Występuje w tkankach i osoczu krwi. Wyróżniamy dobry i zły cholesterol. Z tym drugim mamy do czynienia, jeśli mowa np. o golonce w kapuście, pieczonych żeberkach, smalcu z razowym chlebem.

Cholesterol, jako jedna z substancji tłuszczowych, ma wpływ na powstawanie tzw. blaszki miażdżycowej, która powoduje zatykanie tętnic. Skutkuje to niebezpiecznymi komplikacjami i chorobami niedokrwiennymi.

Beta heart to odżywczy proszek o smaku waniliowym, którego kluczowy składnik stanowi OatWell™, beta-glukan z owsa. Wykazano, że beta-glukan owsiany obniża poziom cholesterolu we krwi. Wysoki poziom cholesterolu to czynnik zwiększający ryzyko zachorowania na chorobę niedokrwienną serca. Beta-glukany przyczyniają się do utrzymania w normie poziomu cholesterolu we krwi.

Jedna miarka Beta heart® dostarcza: 

  • 1,5 g beta-glukanów pozyskanych z owsa
  • 3 g błonnika 
  • Białka
  • 25 kcal 
  • Zero cukru


Korzystne działanie uzyskuje się przy spożyciu 3 g beta-glukanu z owsa dziennie

Opakowanie  229g -  od 25 do 45 porcji. Zmieszaj 1 lub 2 miarki Beta heart® z wodą lub sokiem owocowym albo dodaj do ulubionego koktajlu Formuła 1, by przyrządzić pożywne śniadanie, lunch lub obiad.

Raty mBank. Oblicz!Raty Alior. Oblicz!

Raty mBank lub Alior, kliknij powyżej i oblicz!

Waga 229G
Wartość kaloryczna 25 kcal
Porcji na miesiąc około 40-45porcji
Dzienna porcja 1

Opinie

Napisz opinię

BETA HEART ® CHOLESTEROL

BETA HEART ® CHOLESTEROL

Beta-glukany przyczyniają się do utrzymania w normie poziomu cholesterolu we krwi. To odżywczy proszek o smaku waniliowym, którego kluczowy składnik stanowi OatWell™, beta-glukan z owsa, który obniża poziom cholesterolu we krwi.Data ważności 6 luty 2019

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: