Złe nawyki żywieniowe i siedzący tryb życia powodują, że stajemy się co raz ciężsi. Ten test odpowie ci na pytanie, dlaczego tyjesz i czy grozi ci nadwaga.

                                                                                                                           

O wadze decyduje styl życia. Chcesz schudnąć? Wpierw zobacz, z jakiego powodu przybyło ci kilogramów i jakie są konsekwencje magazynowania zbyt dużej ilości tkanki tłuszczowej. Wyciągnij wnioski i dowiedzieć się jak schudnąć szybko i skutecznie. Rozwiązując ten test dowiesz się dlaczego jesteś gruba, czy będziesz coraz grubsza i dlaczego masz nadwagę.

 

1. Czy jesteś aktywny fizycznie?

a) nie...1p
b) trochę...3p
c) tak...5p


2. Czy jadasz batoniki, chipsy, pop-corn itp.?


a) w dużych ilościach...1p
b) czasami...3p
c) nie lub bardzo rzadko...5p


3. Jeśli masz wejść na 4 piętro w bloku, w którym jest winda, to...


a) pojadę windą...1p
b) raz pojadę windą, innym razem wejdę po schodach...3p
c) wejdę po schodach...5p


4. Czy masz kulinarne sny, w których gotujesz lub jesz potrawy?


a) tak i to często...1p
b) bardzo rzadko...3p
c) nie...5p


5. Obiady najczęściej jadasz...


a) w stołówce lub tak zwanych fast-foodach...1p
b) czasami w domu, czasami na mieście...3p
c) w domu...5p


6. Od stołu odchodzisz...


a) z brzuchem wypełnionym po granice...1p
b) najedzony, ale nie przejedzony...3p
c) z lekkim uczuciem niedojedzenia...5p


7. Po dobrym obiedzie...


a) robię sobie małą drzemkę...1p
b) przechodzę do zwykłych czynności...3p
c) idę na krótki spacer...5p


8. Czy potrawy, które jesz ociekają tłuszczem?


a) zdecydowanie tak...1p
b) czasami...3p
c) nigdy...5p


9. Słodyczy jadasz...


a) bardzo dużo...1p
b) chyba w średnich ilościach...3p
c) bardzo mało...5p


10. Czy wśród twojej najbliższej rodziny, są otyli ludzie?


a) tak, wielu...1p
b) tak, ale niewielu...3p

c) nie ..1p

Jeśli uzyskałaś 10-22 punktów

Na pytanie czy jestem gruba / gruby możesz sobie odpowiedzieć, że chyba tak.

Trzeba schudnąć i to jak najprędzej. Szybko to nie znaczy jednak bezmyślnie zażywając jakieś mało sprawdzone tabletki lub niesprawdzone diety. To prawda, że masz tendencje do tycia i jeśli nie zaczniesz odżywiać się prawidłowo oraz prowadzić zdrowy tryb życia, to z każdym mijającym rokiem będziesz ważył coraz więcej. Oczywiście w twoim przypadku utrzymanie właściwej diety nie jest łatwe. Twoje łakomstwo jest często silniejsze od twojej woli bycia szczupłym. Jeśli jesteś głodny zjesz wszystko, a że jesteś głodny permanentnie bez przerwy coś przeżuwasz. Posiłki spożywasz szybko i bez należnego jedzeniu namaszczenia. Można powiedzieć, że najważniejsze jest dla ciebie połykanie i napełnianie żołądka. Przyhamuj trochę, otyłość to nie tylko nieprzyjemny widok, ale także powód wielu chorób. Pytasz jak szybko schudnąć? Po prostu zmień się, zmień swój sposób bycia i życia! Jeśli to zrobisz przestaniesz sobie zadawać pytanie: czy mam nadwagę. Skontaktuj się z naszym konsultantem na czacie sklepu, który dobierze Ci odpowiednie suplementy do indywidualnej diety Herbalife i wksaże odpowiednią drogę do wymarzonej sylwetki.

 

Jeśli uzyskałaś 23-37 punktów

Na pytanie czy jestem gruba / gruby możesz sobie odpowiedzieć, że być może jeszcze nie, ale z pewnością ci to grozi.

Być może nie przybierasz na wadze bardzo gwałtownie, ale z każdym rokiem ważysz coraz więcej i jesteś coraz grubsza. Prawdopodobnie twoja nadwaga mieści się w granicach normy. Nie znaczy to jednak, że wszystko jest w porządku. Masz bowiem kilka takich potraw, przy których zapominasz, że powinieneś dbać o linię. Objadasz się wtedy bez umiaru nie mając litości dla własnego organizmu. Musisz też przestać podjadać między posiłkami. Wszystkie te przekąski tylko obciążają twój układ pokarmowy, a potem odkładają się w takich miejscach na twoim ciele, które potem wstyd pokazać na plaży. No i oczywiście więcej ruchu! Nie bądź taki leniwy! Zapewne chcesz schudnąć i to najlepiej szybko i skutecznie. Jest to możliwe, ale musisz do pracy zaprząc swoją wolę, najlepiej tą silną wolę. Nie pytaj się siebie czy mam nadwagę tylko zacznij z nią walczyć. Czekamy na Twoje zgłoszenie .Wypróbuje diete Herbalife

 

Jeśli uzyskałaś 38-50 punktów

Na pytanie czy jestem gruba / gruby bez cienia kokieterii możesz sobie odpowiedzieć, że nie!

Można powiedzieć, że jesteś wzorem zdrowego odżywiania się. Kontrolujesz swoją wagę w sposób może nie zawsze przemyślany, ale za to bardzo skuteczny. Być może w grę wchodzą także czynniki genetyczne, które pomagają ci być szczupłą osobą. Nie znaczy to wcale, że musisz się katować i odmawiać ulubionych potraw. Najważniejszy dla ciebie jest smak. Nie musisz napełniać żołądka do granic wytrzymałości. Pamiętaj jednak, aby zbyt często się nie głodzić, bo to może zaszkodzić twojemu organizmowi. Mówiąc krótko: nie musisz schudnąć, ani szybko, ani powoli. Jesteś osobą wystarczająco szczupłą, nie jesteś gruba i nie masz nadwagi. 

 

* Wynik testu potraktuj z przymrużeniem oka :) Test ma na celu uświadomienie Twoich nawyków i określić, co stanowi ewentualny problem w Twoim przypadku. Może warto, zmienić swój styl życia na zdrowszy ?                                                                                                                                          


Koszyk z zakupami
Proteinowy drink

Najczęściej kupowane

Producenci

Niezbędnik

Dostawcy

  • Herbalife