Andrzej Tomczewski

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych produktami do rozmowy z konsultantem Herbalife na czacie naszego sklepu. Konsultantka pomoże dobrać odpowiednie produkty do Państwa potrzeb.

Wszystkie potrzebne kalkulatory dietetyczne obliczające Państwa parametry: BMI, WHR, zawartość tkanki tłuszczowej, zapotrzebowanie na kcal i inne, możecie znaleźć na naszej stronie : http://www.5kilomniej.pl/content/107-kalkulatory.

Wszystkie podstawowe wiadomości odnośnie diety Herbalife znajdziecie Państwo na naszej stronie sklepu : http://www.5kilomniej.pl/content/184-jak-stosowac-diete-herbalife

Konsultantacje Herbalife

Nasze motto brzmi : 

" Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać "


Dietetyka i prawidłowe odżywianie od zawsze były naszą pasją. Specjalizujemy się w odchudzaniu osób w każdym wieku, promując zdrowe nawyki żywieniowe i odpowiednie suplementy. Co dzień staramy się pokazywać swoim pacjentom, że prawidłowe odżywianie może zdziałać cuda. 

W pierwszej kolejności musimy zdać sobie sprawę, że odchudzanie zaczyna się w głowie. 

Myśli mają wpływ na nasze ciało. Nadwaga często oznacza silny lęk, otyli nierzadko są zakompleksieni, nieśmiali, boją się stawiać czoło wyzwaniom. Zdarza się, że osoba z nadwaga ma niska samoocenę, trudno przy takim podejściu odnieść sukces. Namawiamy wszystkich gorąco do zmiany podejście do siebie i świata, zmiany negatywnych myśli na pozytywne. To pierwszy krok w dążeniu do szczupłej sylwetki.

Uważamy, że jeżeli naprawdę zależy Wam na zrzuceniu wagi, musicie uwierzyć, że uda się Wam ten cel osiągnąć! Nie ma chyba nic gorszego, niż negatywne podejście do zadania, które zamierzacie zrealizować. W tym przypadku nie będziecie potrafili się odpowiednio zmotywować, a brak wiary w sukces spowoduje, że zaczniecie zaniedbywać swoje dietetyczne postanowienia, aż w końcu o nich całkowicie zapomnicie.

Pamiętajcie – “to, co wysyłamy w swoich myślach w świat, powraca do nas”. Serdecznie zapraszam do podjęcia programu odchudzającego z produktami Herbalife. Dieta pozwala bardzo szybko osiągnąć satysfakcjonujące wyniki w procesie odchudzania, trwale zmieniając złe nawyki żywieniowe, przywracając wiarę w poprawę swojej sylwetki.

Konsultacje Herbalife  : sklep@5kilomniej.pl, Tel: 534555456

Właściciel portalu oraz sprawy Techniczne : atom@interia.pl , Tel : 601943228


Koszyk z zakupami
Proteinowy drink

Najczęściej kupowane

Producenci

Niezbędnik

Dostawcy

  • Herbalife